رمز عبور خود را فراموش کرده ام

توجه :

پرداخت وجـوه گزارشـات فـروش شـرکت هـای هواپیـمایی قشـم ایـر و آتـا از نیـمه دوم سپتامبـر ۲۰۱۵ به بعـد صرفاً از طــریق درگاه پرداخــت بانــک پاســارگاد شرکت پرشین گلـف در سیستم جامع اطلاعات گزارشات فروش (www.faranegar.com/persiangulf) انجام خواهد شد.

درباره ما

شرکت پرشین گلف فعالیت رسمی خود را در سال 1348 در زمینه حمل و نقل آغاز نمود. این شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری فعالیت خود را در امور فروش بلیط و گردشگری ادامه داد. پرشین گلف با تغییراتی در سال 1382 در ساختار مدیریتی، فعالیت بازرگانی و خدماتی خود را گسترش داده و در اولین گام بعنوان نخستین و تنها نماینده کل فروش (GSA) عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوائی (IATA)، GSA شرکت هواپیمائی آسمان به پرشین گلف واگذار گردید. شرکت پرشین گلف همکاری با 9 شرکت هواپیمائی بین المللی و 3 شرکت هواپیمایی خارجی را بعنوان GSA این شرکت ها در کارنامه خود دارد. شرکت پرشین گلف با استفاده از تجارب کارشناسان خود در صنعت حمل و نقل هوائی و نیز بهره گیری از دانش تخصصی شرکت های همکار از سال 1387 همکاری خود را با شرکت های هواپیمایی در زمینه استفاده از سیستم های عرضه شده بر اساس آخرین دستاوردهای IT صنعت حمل و نقل هوائی با الگو برداری از مزایای کلیه سیستمهای رزرواسیون و مالی موجود با هدف جلب رضایت حداکثری شرکتهای هواپیمائی بویژه شرکتهای کم هزینه (LLC) و نیز دفاتر خدمات مسافرتی متقاضی توسعه داده است. استفاده از دستاورد های روز فن آوری اطلاعات در صنعت حمل و نقل هوایی بویژه کنترل فروش، کنترل استاک و استفاده از امکانات پیشرفته با نک های دارای دروازه پرداخت با استفاده از فن آوری های نوین شبکه شتاب جهت تضمین وصول مطالبات از نمایندگان فروش و به تبع آن واریز بموقع وجوه فروش به حساب شرکت های هواپیمایی موصوف خود برگ زرین دیگری از افتخارات پرشین گلف در ارائه خدمات GSA پیشرفته متناسب با فن آوری های جدید صنعت حمل و نقل هوائی می باشد.

شماره تماس

آدرس شرکت: دفتر فروش: تهران ، میدان جهاد ، روبروی مسجد نور ، جنب تعاونی وزارت کشور ، پلاک 55/2 ، تلفن:88972860-8686-88972855
کد پستی: 14114776141 دفتر اداری:تهران ، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ، بالاتر از پمپ بنزین ، پلاک 443
تلفن: 89760-88065056کد پستی:1434933781 ثبت آدرس ایمیل:accounting@gta.ir